O firmie UNITED

UNITED

O firmie UNITED

Firma powstała w 2004 roku. Od początku działalności konsekwentnie dbamy o rozwój poszerzając zakres asortymentu i usług z myślą o kompleksowej obsłudze każdego Klienta, dzięki czemu ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku lokalnym jako rzetelna firma.

Naszymi klientami są uczelnie wyższe, szkoły, instytucje państwowe oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. Z jednakową starannością i uwagą realizujemy zlecenia jednostkowe jak i duże projekty, co przekłada się na rosnącą liczbę zadowolonych klientów.

Doświadczenie w realizacji dużych projektów

DOŚWIADCZENIE

Od 2004 r. dążymy do coraz lepszego i pełniejszego zaspokajania potrzeb naszych klientów. Zdobyliśmy zaufanie klientów z sektora publicznego i prywatnego. Wielokrotnie obsługiwaliśmy różne instytucje w formie zamówień publicznych. O jakości i rzetelności naszej pracy świadczą liczne listy referencyjne dostępne w siedzibie firmy. W dalszym ciągu dbamy o intensywny rozwój firmy zapewniając Klientom coraz szerszy asortyment oraz realizację zamówień nietypowych i specjalnych.

Kompleksowa i fachowa obsługa klienta

OBSŁUGA I ZESPÓŁ

Tworzymy rzetelną, profesjonalną firmę, stale poszerzającą swoją wiedzę i możliwości. Stawiamy na kompleksową obsługę każdego Klienta, dbając z najwyższą starannością o terminowość realizacji zleceń. Satysfakcja klienta jest naszym nadrzędnym celem jak również motorem do dalszego działania.
Z doświadczenia wiemy, że tylko wyszkolony zespół zapewni profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo, dlatego też bierzemy udział w licznych szkoleniach. Nasz personel miał okazję poznać proces produkcji papierów biurowych na szkoleniu w fabrykach papieru Mondi w Ružomberok na Słowacji oraz International Paper w Kwidzynie.
Do dyspozycji klientów oddajemy kompetentny zespół handlowy oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Własna baza transportowa

TRANSPORT

Posiadamy własną bazę transportową, która pozwala na dostarczanie towaru w wygodnej dla Klienta formie. Termin realizacji zamówienia na terenie Torunia realizujemy do 24 godzin, na terenie województwa - 48 godzin. W nietypowych sytuacjach dostarczamy towar tego samego dnia, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
Na terenie Torunia zapewniamy bezpłatny transport, natomiast na terenie województwa kujawsko-pomorskiego bezpłatny transport uwarunkowany jest minimum logistycznym w zależności od miejsca dostawy.

Szeroki asortyment i bezpłatny transport

ASORTYMENT

Nasza oferta obejmuje wszystko to, co jest konieczne do prowadzenia biura. W ramach kompleksowej obsługi dostarczamy artykuły biurowe, urządzenia biurowe, materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych, artykuły spożywcze, środki czystości, meble biurowe. Realizujemy również zamówienia nietypowe na artykuły i usługi niewymienione w ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.
Zamówienia można składać:

• telefonicznie: 56/ 657 58 18
• faksem: 56/ 657 58 17
• pocztą elektroniczną: united@onet.pl
• poprzez naszego Przedstawiciela Handlowego

Zapraszamy do współpracy!

Posiadamy wyróżnienie Złoty Płatnik 2015

ZŁOTY PŁATNIK 2015

Firma UNITED została laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015, organizowanego przez Euler Hermes Collections, lidera w zarządzaniu należnościami.

Złoty Płatnik 2015 to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej, które jest przyznawane firmom spełniającym jednocześnie wszystkie z następujących kryteriów:
- PMI powyżej 80 punktów***,
- rating na poziomie powyżej CCC,
- brak aktywnych windykacji.

Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia ww. kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy. Jeśli spotkacie się Państwo z powyższymi, oznacza to, że Państwa kontrahent jest liderem, o najwyższym Wskaźniku Moralności Płatniczej w 2015 roku. Laureaci zostali wyłonieni na podstawie danych pochodzących z Programu Analiz Należności Euler Hermes Collections, w którym można znaleźć wiarygodne dane o aktualnej sytuacji kontrahentów, branży oraz rynku.

Więcej informacji na temat Plebiscytu Złoty Płatnik 2015 można znaleźć na:
www.zlotyplatnik.pl

Firma UNITED uzyskała średnie PMI na poziomie 100 (w skali od 0 do 100) w roku 2015.

100

PROCENT PROFESJONALIZMU

100

PROCENT RZETELNOŚCI

100

PROCENT SATYSFAKCJI

100

PROCENT ZAUFANIA

O jakości i rzetelności naszej pracy świadczą liczne listy referencyjne dostępne w siedzibie firmy. Dbamy o intensywny rozwój firmy zapewniając Klientom coraz szerszy asortyment oraz realizację zamówień nietypowych i specjalnych.

Od lat wspieramy dzieci i młodzież usportowioną, aby dążyli do bycia coraz lepszymi w tym co robią. Aktywnie uczestniczymy w imprezach sportowych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Satysfakcja klienta jest naszym nadrzędnym celem jak również motorem do dalszego działania.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.